Projelerimiz

kayapaliin

Mutluluğun mimarisi Bursa’da yükseliyor…

Sokakta yürürken bazı binalar adeta canlıymışçasına bizi kendine çeker, onlara karşı bazı güzel duygular besleriz de neden bazılarını görmeyiz, her gün önünden defalarca geçsek bile…
Evimizi yuvaya dönüştüren, içeriye adımımızı attığımız anda bizi sonsuz bir huzurla karşılayan, mutlu eden detayların sırrı nedir ?

Evimizi nasıl seçeriz, içinde neler olsun isteriz, yorucu bir günün ardından “ işte benim evim ! ” diyebilmemiz, hayallerimizin gerçekleşmesi adına nasıl bir yol izleriz ?

Yaşama modern bir bakış getiren, bu anlayışla şekillenen Akasya Evleri; ardında saygın ve köklü bir geçmişi, önünde ise umut dolu, parlak bir geleceği barındıran Bursa’nın kalite severlerini yeni bir yaşama çağırıyor. Doğanın döngüsel hareketi; her gün yenide kendi rengine bürünen binlerce canlı varlıkla devam ediyor…

Size merkeze yakın ve doğayla baş başa bir yaşam alanı yarattık.Bu güzellikler içindeki yeni eviniz sizi bekliyor…Akasya Evleri projesinin planını incelediğinizde, sadece bir “ev” değil; yeni bir yaşam konseptine sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. Ortak dostlukların hayat bulacağı, geniş ve ferah yeşil alanlarıyla gerçek bir yerleşim alanını size sunan Akasya Evleri; hayallerinizin karşılığını tam olarak bulabileceğiniz örnek bir site.Akasya Evleri’nde bina güvenliğinin yanı sıra, aile güvenliğiniz de aynı titizlikle maksimum seviyede düşünüldü. Site giriş noktasında güvenlik personeli ile kontrollü giriş – çıkış, 24 saat güvenlik kontrolü, site çevresini saran güvenlik duvarları, güvenlik personelinin kontrollü misafir kabulü ile huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı sizleri bekliyor.Konfor, kalite ve güvene eşlik eden bir huzur duygusu. Ailenizle geçireceğiniz keyfli ve renkli günlerin doğru adresi Akasya Evleri.

Akasya Evleri, içerisinde yer alan sosyal alanlar ve güvenli site ortamı ile geleceğin sağlıklı bireylerini yetiştirmeniz adına en doğru koşulları sağlıyor. Keyifle spor yapan, güvenli bir ortamda arkadaşlıklar kuran çocuklar, evlerinde özgür, huzurlu ve neşe içinde büyüyorlar.Akasya Evleri dairelerinde, kalite ve konfor standart, daire içi kullanım alanları ferah ve geniş olarak tasarlandı.Daireler arası ses ve ısı izolasyonunun yanında, 1. Sınıf kaliteden ve estetikten taviz vermeyen iç mimar kadromuz, evinizin parkesinden seramiğine, kapılarından armatürlerine kadar her şeyi titizlikle seçti.

example1example1example1example1example1

example1example1example1example1example1

example1example1example1example1example1

example1example1example1example1example1

 KAYAPALI İNŞ. VE NAKLİYAT

    İsmail Dengiz


Bu yazıyı Paylaşın

    Leave a Reply